“Astropay Kart Kullanmak İçin Sebepler”

Astropay kart dünyada geçerli bir karttır.

Astropay kart dünyada geçerli bir karttır.

Oyun severlerin en çok para yatırmada kullandığı Astropay aslında alışveriş sitelerinin de vaz geçilmez bir ödeme sistemidir. Yurt dışı alışveriş mağazalarının çoğunluğu Astropay kart kabul etmektedir. Ülkemizdeki alışveriş sitelerinin bu kartı kabul etmemesinin en büyük nedeni Astropay satın al kartların cinsinin usd veya euro olmasıdır. Bunun yanında istediğiniz oyun sitesinde rahatlıkla kullanılabilir haldedir. Facebook gibi büyük bir marka ile de anlaşmalı olan Astropay al son derece hızlı bir çıkış ortamı yakalamış bulunmaktadır. Türkiye de bu kartı alabilmek için komisyoncu firmalar ile veya komisyoncu kişiler ile iletişime geçmeniz gerekmektedir. Tek kullanımlık olan Astropay kartlar aynı zamanda üstlerinde her hangi bir kimlik bilgisi de bulundurmazlar. Bunun için eğer ödeme yapacaksanız bu kartlardan denemenizi tavsiye ederiz. Unutmayın her sitede kredi kartı kullanılamaz veya kullanılmak istenmez.

“Astropay Kredi kartı yerine kullanın”

Kredi kartı yerine kullanılan ve hemen hemen tüm ülkelerce bilinen ve tanınan Astropay card son derece güvenli ve risksiz bir alışveriş ortamı sunmaktadır. Temin bakımından ülkeler arası farklılık gösteren bu kartı ülkemizden sadece internet üzerinden temin edebilmekteyiz. Aslında Avrupa ve bazı ülkelerde marketlerde bile bulunan bu kartı ülkemizde çok rahat bulmayışımızın nedeni dolar ve euro olarak piyasaya çıkmalarıdır. Türkiye de sadece internet ortamından satılan bu kartlar 16 haneli sayılardan oluşmaktadır. Bu sayılar değişik kombinasyonlu olduğundan bulunması çok zordur. Aynı zamanda bir karta sadece tek bir kullanım için bakiye yüklenir. Astropay card al satıcıları ülkemizde komisyonlu bir şekilde çalışmaktadır. Yani alacağımız bir kart için ortalama 5 tl ile 7 tl arasında bir komisyon vermek durumunda kalabiliriz. Tabi ki Avrupa’da tanıdıklarınız var ise onlar aracılığı ile çok rahat bir şekilde bu kartlara ulaşabilirsiniz.

“Astropay kart kullanmak ve bu sistemin faydaları”

Astropay kart kullanmak ve bu sistemin faydalarından yararlanmak için birçok sebep sıralamaya çalıştık. Görüldüğü gibi, Astropay kart kullanımı ile sağlanan avantajlar oldukça fazladır. En önemli katkılarından birisi güvenli bir şekilde ödeme olan Astropay kart, müşterilerinin mağdur olmaması için gerekli alt yapı sağlanarak üretilmiştir. Astropay kart, internet siteleri tarafından her geçen gün tercih edilme oranını arttırmaktadır. Bunun nedeni, internet sitelerinde yer alan kredi kartı ödemeleri ile ilgili yaşanan sıkıntılar olarak göze çarpmaktadır. Bunu göze almak istemeyen internet sitesi sahipleri de Astropay kart tarafından sağlanan güvenlik alt yapısından yararlanmaya çalışmaktadır. Bu açıdan bakıldığında Astropay kart, satış yapanlar için de bir güvenlik duvarı oluşturmaktadır.